Materac zdrowotny p/odleżynowy z łuską gryki 200x80

A A
Zamówienie
Cena: 196.90 zł.
Dostępny od ręki

Łuska gryczana jest naturalnym odpromiennikiem, chroniącym przed szkodliwym wpływem fal elektromagnetycznych, promieniowania żył wodnych i urządzeń elektrycznych. Zawarte w niej związki hamują rozwój roztoczy i mikroorganizmów, działając zbawiennie na alergików. Śpiąc na materacu, już w krótkim czasie odczujemy lepsze samopoczucie, zmniejszenie lub likwidację napięć bólowych. Częste dolegliwości kręgosłupa rzutują na pracę narządów wewnętrznych i odwrotnie.

Wpływ łuski gryczanej umożliwia rozluźnienie owych napięć i swobodny przepływ płynów ustrojowych, które regulują oczyszczaniem i odżywianiem naszego organizmu. Wstajemy wypoczęci i zrelaksowani, a często również potrzebujemy mniej snu. Swobodne przemieszczanie się łuski delikatnie masuje, poprawiając krążenie krwi, a tym smaym chroni osoby stale leżące przed powstawaniem odleżyn. Zaletą jest też, że zachowując stałą temperaturę materac nie nagrzewa się, co ma duże znaczenie dla gorączkujących i nadpobudliwych osób.

Spanie na materacu z łuski gryczanej ma dobroczynny wpływ w schorzeniach kręgosłupa, bólach reumatycznych, bólach głowy, neuralgiach, problemach z zasypianiem, nerwicach, nadpobudliwości, lękach i niepokojach oraz wielu dolegliwościach wywołanych szkodliwym promieniowaniem fal elektromagnetycznych i innych.