Podkolanówki męskie I stopnia ucisku "Cotton Man Socks" art. 820

A A
Zamówienie
Cena: 54.10 zł.
Dostępny w 48 godzin

Podkolanówki męskie przeciwżylakowe z bawełną (ucisk 18-22 mmHg) to podkolanówki lecznicze dla mężczyzn - zapewniają cyrkulację powietrza i nie powodują ucisku w obrębie palców i mankietów. Charakteryzują się splotem drobnych, podłużnych prążków.

 

Linia RelaxSan Cotton Socks dla mężczyzn to specjalne podkolanówki ze zmiennym stopniowanym uciskiem. Atrakcyjne i wygodne w noszeniu (nie powodują ucisku w obrębie palców, nie obsuwają się podczas chodzenia), zapobiegają problemom z kończynami jak: zmęczenie, „ciężkość nóg”, obrzęki, odczucie bolesności kończyn dolnych czy powstaniu tzw. „zespołu podróżnego”. Wskazane dla osób z problemami krążenia krwi kończyn dolnych i cierpiących na żylaki.

Produkty z tej serii dostępne są w dwóch klasach kompresji.

 

Szczegółowe informacje:

  • Skład: 66% bawełna, 16% poliamid, 18% lycra
  • I klasa ucisku: ucisk w kostce 18-22 mmHg

Wskazania: zaburzenia czynnościowe jak ciężkość i męczliwość kończyn z współistniejącymi żylakami, obrzęk kończyn wieczorem z przyczyn miejscowych (żylnych), żylakowatość kończyn dolnych w czasie ciąży bez obrzęków, łagodne żylaki z objawami podmiotowymi (niewielkie rozszerzenia żył skórnych, żylaki siateczkowe), profilaktyka zakrzepicy / zatorowość, w okresie ciąży.

 

Jak dobrać odpowiedni rozmiar?

tabela rozmiarow dla wyrobow meskich Relaxsan

 

jak zakladac relaxsan meskie